Qingdao Aorunda Kauçuk Sanayi A.Ş., Ltd

Mükemmel Markalar Döküm Markası, Samimiyet Geleceği Yaratır

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd

Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd

1 2 3 4 5
Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd
Workshop Office Office Building Company Gate Work shop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : ARDRUBBER
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 1000000-10000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 70% - 80%
Qingdao Aorunda Kauçuk Sanayi Co, Ltd 2006 yılında, Jimo, Qingdao bulunan, ağırlıklı olarak pnömatik kauçuk çamurluklar, nervürlü tip çamurluklar, poliüretan köpük dolgulu çamurluklar, katı kauçuk çamurluklar, yat çamurluklar, şamandıra, gemi hava yastıkları, kurtarma kurtarma , ağır kaldırma hava yastıkları, yüzen pontoons, TPU su deposu, yağ tankı, PVC kimyasal hava mesane, su mesane köprü ön yükleme, inşaat için kauçuk mandreller, boru tıkama ve lastik silindirleri için şişme balonlar.

Fabrikamız alan 17,641,00 metrekare, iç karıştırma makinesi, açılış karıştırma değirmeni, 4 set büyük vulkanize vazolar, hidrolik pres makinesi, çekme dayanımı test makinesi, plastisite test cihazı, aşınma test cihazı, sertlik testi gibi ekipmanları tam bir set sahip Makine, kauçuk test için parça kesme makinası.

Ürünlerimizi üretmek için ithal ana malzemeler kullanıyoruz. İleri teknoloji ve üretim ve test ekipmanlarımızda ürünlerimiz en iyi şekilde Çin'in her yerinde satılıyor ve Malezya, Endonezya, Filipinler, Kenya, Nijerya, Kanada, Avustralya gibi birçok ülkeye ihraç ediliyor , Singapur, Sierra Leone, vb.

Burada söz veriyoruz:

1. Garanti süresi: 24 ay

2. Rehberlik için ücretsiz tamir,

3. 24 saat çevrimiçi hizmet

"Mükemmel bir marka yaratıyor, Samimiyet geleceği yaratıyor", Aorunda kişi dikkatlice çalışıyor, insanlara karşı dürüst kalıyor, daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı ve daha fazla gelecek yaratmak için sabırsızlanıyor.

İletişim bilgileri
Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd

Faks: 86-532-87511707

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin