Qingdao Aorunda Kauçuk Sanayi A.Ş., Ltd

Mükemmel Markalar Döküm Markası, Samimiyet Geleceği Yaratır

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerŞişme kauçuk hava yastığı

Istikrarlı çalışma tekne asansör hava yastıkları, nakliye için yüksek hava kuvvetleri şişme hava çanta

Istikrarlı çalışma tekne asansör hava yastıkları, nakliye için yüksek hava kuvvetleri şişme hava çanta

Stable Working Boat Lift Air Bags , Inflatable Air Bags For Shipping High Binding Strength
Stable Working Boat Lift Air Bags , Inflatable Air Bags For Shipping High Binding Strength Stable Working Boat Lift Air Bags , Inflatable Air Bags For Shipping High Binding Strength Stable Working Boat Lift Air Bags , Inflatable Air Bags For Shipping High Binding Strength Stable Working Boat Lift Air Bags , Inflatable Air Bags For Shipping High Binding Strength

Büyük resim :  Istikrarlı çalışma tekne asansör hava yastıkları, nakliye için yüksek hava kuvvetleri şişme hava çanta En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: ARDRUBBER
Sertifika: CCS,ABS,DNV,LR,ISO9001
Model numarası: ARD lastik hava yastığı (76)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: konteyner, palet, ahşap kutu
Teslim süresi: 5-10 gün
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: 30pcs / ay
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Doğal kauçuk: RSS3, Tayland ithal Kord bezi: 1880D2,100% ham ipek
Kalınlığı: 5.5mm'den fazla Basınç: 0.17-0.33Mpa
Renk: siyah Katman: 3-12 katman
Vurgulamak:

inflatable lift bags

,

boat lift air bags

Aorunda Yüksek Basınç Dayanıklı Deniz Şişme Kauçuk Hava Yastığı Lansmanı

ARD şişme lastik hava yastığı avantajları

Sıkıştırma ve bükülmeye karşı yüksek kapasite

Hava yastığı gemi dibinin altına hareket ettiğinde, gemi dibi ve zemin arasında sıkışır. Dönüş hızları aralarında aynı olmadığından, burulma deforme olurlar. Hem kompresyon hem de büküm tarafından oluşturulan bu kompozit deformasyon, sıkıştırılmış ve bükülmüş hareket olarak tanımlanır. Hava yastığında böyle bir sıkıştırma ve büküm olduğunda. Kısmi duvarı tokalanır. Daha sonra çok tabakalı takviye edici liflerin yapısındaki duvar çok kolay bir şekilde laminat ve yırtılmaya neden olur, bu da takviye elyafının kırılmasını ve sonuç olarak tüm hava yastığının patlamasına neden olur.

Sonunda patlama önleyici yeni tasarım

Yeni nesil hava yastıklarımız için. Hem kauçuk bileşimi hem de yapım prosesi, yapısal yırtılma mukavemetleri geliştirilir ve böylece bükme ve sıkıştırma direncine yönelik kapasiteleri arttırılır. Çalışma basıncı arttıkça, son ütüleme ve kauçuğun ekleminde sönme olasılığı artacaktır. Tekrarlanan işlemden sonra sonunda sızıntı yaptıktan sonra, sonuncunun yüksek basınç altında patlaması ve insanları yaralaması daha olasıdır. Kötü hava yastığı kalitesinden kaynaklanan bu tür kazalar, geminin fırlatılmasında birçok kez meydana geldi. Bunun üzerinde uyarı yapmalıyız. Yüksek iç basınç altında hava sızdırmazlığı gereksinimini karşılamak için, yeni anti-patlatma konstrüksiyonu, torbanın gövdesindeki bağlantı ucundaki bağlanma mukavemetini ve hava sızdırmazlığını arttırmak ve son ütülemeyi sağlamak için son olarak tasarlanmıştır. . Bu tasarım artan çalışma basıncını karşılayabilir ve şimdiye kadar kullanımda olan sızıntıdan kurtulmuş ve güvenli bir şekilde kanıtlanmıştır.

ARD şişme lastik hava yastığı standart özellikler

1> Çap (D): 0,3 m'den 2,2 m'ye.

2> Etkin Uzunluk (EL): 6m'den24m'ye.

3> Toplam Uzunluk (TL): 7m'den28m'ye.

4> gemi lansmanı hava yastıkları diğer şartname ayrıca müşterinin isteği üzerine mevcuttur


ARD deniz kauçuk hava yastığı çalışma basıncı:

Çap tabaka İş baskısı Çap tabaka İş baskısı
D = 0.8M 3 0,13 Mpa D = 1.5 M 3 0,07 MPa
4 0.17 MPa 4 0,09 MPa
5 0.21 Mpa 5 0.11 Mpa
6 0,25 Mpa 6 0,13 Mpa
7 0,30 Mpa 7 0,15 Mpa
8 0.33 Mpa 8 0,18 Mpa
D = 1.0 M 3 0,10 Mpa D = 1.8M 3 0,06 MPa
4 0,13 Mpa 4 0,08 Mpa
5 0.17 MPa 5 0,09 MPa
6 0,20 Mpa 6 0.11 Mpa
7 0,25 Mpa 7 0,13 Mpa
8 0.28 Mpa 8 0,15 Mpa
D = 1.2M 3 0,09 MPa D = 2.0M 3 0,05 MPa
4 0.11 Mpa 4 0,07 MPa
5 0.14 Mpa 5 0,08 Mpa
6 0.17 MPa 6 0,10 Mpa
7 0,20 Mpa 7 0,12 Mpa
8 0.23 Mpa 8 0.14 Mpa

ARD deniz hava yastığına dayanan gemi lansmanı ya da yükseltilmesi, gemi inşasında en üst düzeyde gelişme potansiyeline sahip yenilikçi bir teknolojidir. Hava yastığının fırlatılması, küçük ve orta ölçekli tersanelerde gemi yapımı ve gemi tamiratının üretkenlik yeteneklerinin sınırlı olduğu sabit fırlatma yolunun dezavantajının üstesinden gelmektedir. Şimdi, hareketlilik dolu esnek bir lansman teknolojisi haline geldi, tasarruf çabalarında avantajları, zaman tasarrufu, iş yükü tasarrufu, yatırım, esneklik, güvenlik, güvenilirlik, olağanüstü kapsamlı ekonomi yararı, esnek, güvenli, güvenilir ve ödenmemiş fayda, vb tasarruf Gemilerin fırlatılması ve inişine ARD deniz hava yastığının uygulanmasına yönelik fırlatma teknolojisi, küçük veya orta ölçekli gemilerin yapımında yaygın olarak kullanılan geleneksel kalas tahtası teknolojisinin kısıtlamalarının üstesinden gelir.


ARD kurtarma / refloatation deniz hava yastıkları batık nesneleri kurtarmak ve nesneler için yeterli yüzdürme sağlamak için en yaygın kullanılan araçtır. Yüzen ARD deniz hava yastıkları söndürülürken çok küçük boyuttadır. Böylece, alan bir sorun olduğunda ve su koşulları altında kolayca taşınabilir ve dağıtılabilirler. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre tam yüzen ton yeteneği sağlayabiliriz. ARD kurtarma reflektör hava yastıkları esnek uygulamalara sahiptir ve batık gemi kurtarma, yüzer köprü ve rıhtım inşaatı, kurtarma ve harap olmuş gemilerin sökümünde geniş çapta uygulanabilir. Geçici deniz taşımacılığı aracı olarak da kullanılıyor.

ARD ağır yük pnömatik silindirleri (hava yastıkları), arazinin çok büyük gemiler, ağır yükler ya da arazinin ağır bir şekilde inşa edilebileceği eşsiz bir arazi kapasitesi sunar. ARD KAUÇUK, çanta başına 70 tondan 380 tona kadar geniş, ağır hava pnömatik hava yastıklarına sahiptir. ARD ayrıca, neredeyse tüm uygulamaları kapsayacak şekilde çapı 2m'ye kadar çapları ve uzunluğu 20m'ye kadar olan çeşitli torbalara sahiptir.

İletişim bilgileri
Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. qiu

Tel: +8615153213882

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin